Choď na obsah Choď na menu
 


Kniha návštev

4. 3. 2008

Vitajte v Knihe návštev

Tu môžete nechať pozdrav alebo odkaz pre všetkých návštevníkov našej stránky, môžete tu písať čo sa vám páči, resp. nepáči na tejto stránke a prípadné návrhy na jej zlepšenie.

Všetky ostatné a anonymné príspevky budú vymazané !!!

Ďakujeme za Vašu návštevu na stránkach

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Dakujeme.

(Tschibinno, 28. 10. 2013 9:15)

;-)

Dakujeme.

(Tomas Jamarik, 26. 10. 2013 10:50)

Pohár mame, diplom mame. Pekne ďakujeme a ďalej bojujeme.
Nech vyhraje aj tento rok ten NAJLEPŠI. Všetkym prajem vela šťastia.
Budete ho potrebovat :)

Re: Za drinu bez pohara :(

(Tschibinno, 26. 8. 2013 9:19)

...tomas, uz dvakrat (3.4. a 23.8.2013) som jarovi brizovi pisal e-mail (a vzdy aj pedrovi do kopie), z ktorych myslim jasne vyplyva, ze pohar a diplomy ma na starosti pedro ( 0905 272 632), ktory "drzi kasu" shl...ole...

autogames

(majro, 24. 8. 2013 22:53)

Ole

Za drinu bez pohara :(

(Jamarik Autogames, 24. 8. 2013 10:54)

Po obetovani času a driny na lade v Skalickej hokejovej lige sme si ako vítazi chceli spravit foto s poharom pre vítaza ligy ale bol nam len slubeny a pri tom aj ostalo. Myslim si ze to nebola až taka suma aby sa nenašlo par eur na trofej pre ktoru hraju všetky kluby na svete a je jedno či profi alebo amatery. Nemusela byt zlata, stačila by simbolicka za par €. DUFAM ŽE SA TO EŠTE DORIEŠI.
A chcem podakovat Jardovi aspon za tie medajle ktore sme si museli dat sami vyrobit aby sme mali aspon nejaku pamiatku.
Tento rok opäť nedame nikomu šancu a CHCEME POHAR.
Tak stým páni počitajte.

Re: Nová sezóna 2011/2012

(Tschibinno, 11. 10. 2011 12:21)

...v to dufame vsetci, no ako uz emailom veducim muzstiev avizoval Vackin, pred zaciatkom nasledujucej sezony SHL by sa mala uskutocnit schodza o jej priebehu...no zaroven sa musim priznat, ze o jej presnom temine zatial neviem...

Nová sezóna 2011/2012

(Ružička Igor, 11. 10. 2011 11:50)

A už tu máme opäť novú sezónu bohužial bez mužstva Nafta čo ma mrzí. Dúfam že sezóna bude taká dobrá ako minulí rok.

Re: Mistrovství ČR a SLOVENSKA amatérů

(Tschibinno, 21. 1. 2011 11:43)

V pripade zaujmu pre viac info o "Mistrovství ČR a SLOVENSKA amatérů" uvadzam nasledujuci odkaz:

https://shl.estranky.sk/clanky/aktuality/7_rocnik-otevreneho-mistrovstvi-cr--amateru-v-lednim-hokeji-2011

Mistrovství ČR a SLOVENSKA amatérů

(Viktor Lukáš, 21. 1. 2011 11:10)

Zveme Vás již na 7.ročník Otevřeného mistrovství ČR a Slovenska amatérů v ledním hokeji 2011(pravděpodobně největší hokejová akce pro amatéry nejen v bývalém Československu), vybírejte ze 6 turnajů (Trenčín, Soběslav, Kopřivnice, Rosice, 2xNymburk) od poloviny března do konce dubna 2011. Více informací na www.ssagency.cz nebo kontaktujte Mgr.Viktora Lukáše: lukasviktor@ssagency.cz, +420604575032.

Re: Aktualizácia výsledkov

(Tschibinno, 13. 1. 2011 10:53)

...igor suhlasim s tebou, len je to troska zlozitejsie mozno ako si myslis...

Aktualizácia výsledkov

(Ružička Igor, 13. 1. 2011 10:28)

Uvýtalo by sa častejšie aktualizovať výsledky + tabulku aby sa predišlo incidentom a ostatným neduhám. Myslím si ža raz za mesiac by to stačilo, posledná aktualizácia je 25.11.2010.

Organizátorm

(Peter T., 12. 4. 2010 8:29)

Ďakujem všetkým zainteresovaným, ktorí sa podieľali na organizovaní SHL ročníka 09/10, HK 36 Skalica, mestu Skalica a všetkým, ktorí vo voľnom čase prispeli k peknému a hodnotnému projektu.

všetkým

(ani hokejista ani rozhodca, 6. 4. 2010 8:24)

Priatelia! predpokladám že všetci sme športovali súťažne, nemusel to byť vždy len hokej, ale každý do toho dával a dáva srdce. U nás už k srdiečku musí fungovať aj hlava. Každý musí!!! byť na druhý deň v poriadku, fyzicky aj psychicky. Nemôžem hovoriť za aktérov incidentu, ale vnútorne si myslím, že to mrzí všetkých dotknutých. Toto by malo byť poučenie pre budúcnosť tohto krásneho športu v SKL.
P.S. Aj veteráni starnú fyzicky, hlava im však dúfam funguje všetkým a tu je ten kameň úrazu. Vidia každý faul, alebo porušenie pravidiel, veď s tým žili a žijú desiatky rokov. Určite je každý v stave povzniesť sa nad drobnosťami. Inzultácia nie je vhodná reakcia na omyl. Tému o nastrelení puku by som nerozoberal. Každý môže vysloviť svoj názor, nie však takmer kriminalizovať čin, "možno" s veľký pocitom krivdy.
Ani mne sa nepáči, že sa veľa zápasov Veteránov prekladá, ruší, .....atď. Nebudem špekulovať prečo, ale tiež by v tom mal byť poriadok. Všetci sme zamestnaní, alebo máme svoje povinnosti.

Názor

(Hráč SKL, 3. 4. 2010 8:23)

Tých dvoch rozhodcov som napísal, len preto, lebo mnoho hráčov je nespokojných s tým alebo oným rozhodcom, že tomu nerozumia a pod..Ja nemám nič proti žiadnemu rozhodcovi, ktorý píska SKL. Určite som bol aj ja niekedy nespokojný s nejakým rozhodnutím, ale určite by som po rozhodcovi nestrielal puky a neinzultoval ho. Nechcem tu rýpať, ale pripadá mi to že Veteráni chcú za každú cenu vyhrať ligu a ked sa im v zápase nedarí, tak to niektorí z nich nezvládajú.A ešte dúfam, že už Orel bude k dispozícii Veteránom, aby sa konečne liga dohrala a Veteráni nemuseli kvôli nemu zasa prelážať zápas.

Rozhodci

(Tiež hráč , 31. 3. 2010 21:46)

Už si niekedy zažil ako píska Hauko ? Radšej nie !
Andrej Ravas patrí k rozhodcom, ktorý nikoho úmyselne nepoškodí. Ak aj spraví chybu, tak to nie je jednostranné. O čom svedčia iné zápasy, ktoré nám pískal a nejdeme ho za to zabiť a privolávať RAKOVINU na jeho rodinu !
Budme radi, že to píska aj takýto férový chlap.

Názor

(Hráč SKL, 31. 3. 2010 16:38)

To že rozhodcovia SKL sú akí sú, nepoznajú dobre pravidlá a určite sem tam nejaké to percento odvedú mužstvu, ktoré ho zavolalo, neospravedlńuje nikoho za pokus, či prípadne jeho inzultáciu. Škoda, že sa to stalo, ale stalo sa. Nikola si trest určite zaslúži, komplikované je určiť, že aký, keďže sa v pravidlách s takýmto niečím nepočítalo. Aby nebol problém s rozhodcami, ja by som navrhoval volať len rozhodcov ako Valachovič Hauko so skúsenosťami s pískaním a určiť pravidlá za osobné, vyššie tresty a inzultácie.

ako to boloa prečo?

(ani hokejista ani rizhodca, 31. 3. 2010 14:50)

Kovalovský reagoval skratovo a je to fakt,nebolo však k tomu mužstvo vyprovokované? Každý sa mýli, chyby rozhodcu boli okato neprehliadnuteľné. Maslo nemožno roztierať na hlavu len Nikolovi! Na jednej strane je pravda, že rozhodcov je oveľa menej ako hráčov. Ak sa budú prepačovať okaté chyby rozhodcom, tiež to súťaž naposilní, ale bude ju mlčanie posúvať do suterénu. Myslím si, že všetci sa prídu odreagovať, vyčistiť hlavy od každodenného stresového prostredia. V tomto prípade nemôže byť stresujúcim faktorom rozhodca ani hráč.

inzultacia

(Hubert, 29. 3. 2010 7:37)

teda hraju SKL este len prvy rok . . . . ale to co sa stalo v zapase Graf-Veter, mna prekvapilo poradne! Až to nebude mjet kdo piskat nebude sa cemu divit.

inzultácia

(Cvrček - P.S., 29. 3. 2010 0:05)

Reakcia p. Kovalovského bola v každom prípade prehnaná a nemiestna. Jeho reakcia vychádzala možno z jeho povahy, možno práve v ten deň nemal dobrú náladu, samozrejme to neospravedlňuje jeho správanie, avšak poznámka na jeho adresu je úbohá.

Zaujímalo by ma, či sa vedenia súťaže venovalo aj výkonu p. rozhodcu alebo vzhľadom na určité väzby je to v poriadku.

Myslím, že to čo sa tu deje znamená jednu vec, a to, že každý má "maslo na hlave" a do budúcej sezóny by sa malo niečo v pravidlách súťaže zmeniť.

Vaillant

(Hrobárik, 26. 1. 2009 17:34)

Naša pozícia vystihuje našu značku. Zajac je aj logo v Playboy(hravýkluk)