Choď na obsah Choď na menu
 


Po základnej časti tohtoročná sezóna SHL pokračuje zápasmi playoff

6. 3. 2009

Po základnej časti tohtoročná sezóna SHL pokračuje zápasmi playoff.

Obrázok 

        Z výsledkov a tabuľky po základnej časti vidno, že najmä vzájomné súboje prvých štyroch mužstiev boli veľmi vyrovnané, z ktorých však zaslúžene najlepšie obstálo mužstvo Drevákov na čele s brankárom a ofenzívnymi oporami (Ivánek M., Ivičič P., Kolínek, Michúlek, Malík, Ružička,...). O veľmi tesnej druhej priečke, nakoniec rozhodli vzájomné zápasy v prospech Grafobalu, pričom len o jeden bod za tretími Veteránmi "silnú štvorku" uzavrelo Avocado.

          Takže ako vyplýva z propozícií tejto súťaže do playoff o prvé miesto nastupujú prvé štyri mužstvá s nasledovnými bonusmi: Dreváci - 3 body, Grafobal - 2 body, Veteráni - 1 bod a Avocado bez bodu.

 

          Z posledných troch mužstiev tabuľky po základnej časti si najlepšie viedli Farmári, ktorý boli v niektorých stretnutiach s mužstvami prvej štvorky viac ako vyrovnanými súpermi a len opäť jeden bod rozhodol o predposlednom mieste zlepšujúcej sa Nafty, resp, poslednom mieste nováčika ligy - Vaillantu, ktorý určite splnil svoje predsezónne predsavzatie, keď v doterajších zápasoch boli vždy dôstojným súperom každému mužstvu, čím prispeli ku skvalitneniu našej ligy.

          Posledné tri mužstvá do playoff o piate miesto takisto nastupujú s bonusmi zo základnej časti: Farmári - 2 body, Nafta - 1 bod a Vaillant - 0 bodov.

 

            Všetkým mužstvám v playoff prajem veľa úspechov a zábavy!

 

-am-