Choď na obsah Choď na menu
 


GulášPárty Grafobalu pred PlayOff

29. 2. 2008

 GulášPárty Grafobalu pred PlayOff

Po skúsenosti spred roka, keď hráči mužstva Grafobal sa stretli na výbornom guláši Ivana Vakulu v búde u Volečkovcov nielen po skončení sezóny, ale už aj pred bojmi v playoff, čoho výsledkom bolo druhé miesto v minuloročnej sezóne, zopakovali borci tento rituál aj tento rok 15. februára.

Účasť v búde bola hojnejšia ako na väčšine majstrovských zápasov, pričom tento rok okrem vylizovania tanierov od opäť fantastického guláša a nepretržite poctivo dodržiavaného pitného režimu bola po hodnotení základnej časti kapitánom družstva Pavlom Kuklišom prichystaná tombola s tridsiatimi hodnotnými cenami typu "esemeska od Pištu Petržalu" a pod., po ktorej nasledoval napínavý turnaj všetkých zúčastnených v stolnom hokeji.

Na konci takmer hodinovej tomboly si prvú cenu "Dom na kľúč od firmy Tschibinno Company" odniesol Ivan Vakula, ktorý naviac po tretej hodine ráno vyhral aj finále v stolnom hokeji nad dovtedy neporazeným favoritom turnaja tesným výsledkom 4:0.

No v sobotu nadránom neodchádzal z búdy spokojný len Ivan, no takisto všetci jeho spoluhráči, lebo všetci po skúsenosti z minulého ročníka vedia o sile Gulášpárty pred playoff a tak verme, že pieseň pri odchode "MY TU LIGU STEJNE VYHRAJEM, STEJNE VYHRAJEM...!!! bola tento rok (bez účasti Žigu v tohtoročnom finále :-) úplne namieste.